با شماره 09053854159 می توانید در واتساپ، تلگرام و روبیکا با ما در ارتباط باشید.

با شماره 09053854159 می توانید در واتساپ، تلگرام و روبیکا با ما در ارتباط باشید.

آموزش نصب جک برقی

دوره آموزش نصب درب جک برقی

نصب و راه اندازی درب جک برقی اتوماتیک یکی از تخصصی‌ترین رشته ها در حوزه برق می باشد.کارآموزان با آموزش نصب جک برقی می توانند وارد بازارکار پردرآمد این رشته شوند.امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همچنین راحت طلبی افراد استفاده از درب جک برقی که به آن درب بازوئی یا جک پارکینگی نیز گفته می شود، افزایش یافته است.

 
در دوره آموزش نصب جک پارکینگی تمامی نکات آموزشی به صورت صفر تا صد و کاملا عملی ذکر می شود ، در دوره نصب جک بازوئی نحوه ست کردن ریموت ، آموزش نصب انواع برندهای جک برقی ،نحوه اندازه گیری و محاسبات مربوط به آن و همچنین عیب یابی کامل آن گفته می شود.
 
کارآموزان دوره آموزش نصب جک برقی در طی آموزش خود در آموزشگاه فنی و حرفه ای برق و الکترونیک نحوه نصب و ایرادیابی و رفع ایراد انواع درب های اتوماتیک از جمله درب جک برقی پارکینگ را خواهند آموخت.
 
اساتید توانمند این مجموعه که در بازارکار این حوزه فعالیت می کنند با استفاده از دانش و تجهیزات بروز زمینه را برای علاقمندان دوره نصب درب جک برقی فراهم ساخته اند تا کارآموزان با دانش بالا دوره را به پایان برسانند.
 
تمامی علاقمندان در این زمینه می توانند در این صفحه از سایت با رجوع به سرفصل های آموزش نصب درب جک بازویی و کسب اطلاعات لازم اقدام به ثبت نام در این دوره نمایند.آموزشگاه برق و الکترونیک پس از اتمام دوره نصب جک بازوئی فایل آموزشی PDF نیز در اختیار کارآموزان قرار می دهد .

 
مزایای شرکت در دوره نصب جک برقی آموزشگاه برق و الکترونیک

مدیریت این مجموعه تمام تلاش خود را بر این نهاده که آموزش حضوری نصب درب اتوماتیک به صورت کامل و بدون نقص برگزار گردد تا تمام کارآموزان بعد از اتمام دوره با اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار شوند.
همچنین کارآموزان آموزشگاه برق و الکترونیک پس از اتمام دوره ، با دریافت گواهینامه قابل ترجمه و بین المللی که از سازمان فنی و حرفه ای کشور صادر می گردد . می توانند به راحتی وارد بازارکار شوند .
پس از پایان دوره آموزش نصب جک برقی پارکینگی یا جک بازویی کارآموزان از پشتیبانی نامحدود مدرسین با تجربه آموزشگاه برق و الکترونیک بهره مند می شوند. 

سرفصل های دوره آموزش نصب درب جک بازوئی

ویژگی‌های دوره آموزش نصب درب اتوماتیک

استفاده از اساتید متخصص برای آموزش دوره ها
استفاده از اساتید متخصص
تضمین یادگیری کامل دوره آموزشی
تضمین یادگیری شما
پشتیبانی مادام العمر تمام دوره های آموزشی
پشتیبانی مادام العمر دوره‌
زمان بندی متنوع تمام دوره های آموزشی
زمان‌بندی متنوع
دسترسی آسان به آموزشگاه
دسترسی آسان به آموزشگاه
صدور مدرک معتبر برای تمام دوره های آموزشی
صدور مدرک معتبر برای دوره

برای مشاوره آموزشی رایگان از شماره های زیر استفاده کنید.

هزینه دوره آموزش نصب جک پارکینگی

شهریه دوره نصب جک برقی پارکینگی

شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف:                      2,500,000 تومان

………………………………………………………………………

شهریه دوره خصوصی:                                         5,000,000 تومان

جهت ثبت نام در دوره با ما تماس بگیرید.

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید.

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  اطلاعات تماس آموزشگاه برق الکترونیک

  سایر دوره های ما در آموزشگاه برق الکترونیک به شرح ذیل می باشند:

  آموزش تعمیرات پکیج دیواری ، آموزش نصب کولر گازی

  دوره‌های آموزشی مرتبط

  سوالات متداول کارآموزان دوره نصب درب اتوماتیک

  از آنجایی که آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت میکند، بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر ارائه میشود تا بتوانند با آن جواز کسب دریافت کنند.

  بله . تمامی کارآموزان که از راه دور آمده و در کلاس ها شرکت می کنند به خوابگاه‌های ارزان قیمت معرفی می شوند تا با خیال راحت دوره آموزشی را پشت سر بگذارند.

  در آموزشگاه برق الکترونیک دوره‌ها بصورت همه روزه برگزار میشود. تنوع ساعت و روز دوره‌ها بگونه ای است که تمام کارآموزان به راحتی میتوانند در دوره ها شرکت کنند.

  جدیدترین مقالات آموزشی