دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی ⚡ [دوره ویژه] ⚡ | آموزشگاه برق الکترونیک

آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی

آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

ویدئو معرفی دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی

آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی یکی از رشته های جذاب و البته پر درآمد در زمینه الکترونیک می باشد که در ادامه میخواهیم به بررسی سرفصل های دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی بپردازیم.

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

هزینه دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

شهریه دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف:  3,500,000 تومان

………………………………………………..

شهریه دوره خصوصی:              5,000,000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید.

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  اطلاعات تماس آموزشگاه برق الکترونیک

  دوره‌های آموزشی پرطرفدار

  ویژگی‌های دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی

  استفاده از اساتید متخصص برای آموزش دوره ها
  استفاده از اساتید متخصص
  تضمین یادگیری کامل دوره آموزشی
  تضمین یادگیری شما
  پشتیبانی مادام العمر تمام دوره های آموزشی
  پشتیبانی مادام العمر دوره‌
  زمان بندی متنوع تمام دوره های آموزشی
  زمان‌بندی متنوع
  دسترسی آسان به آموزشگاه
  دسترسی آسان به آموزشگاه
  صدور مدرک معتبر برای تمام دوره های آموزشی
  صدور مدرک معتبر برای دوره

  برای مشاوره آموزشی رایگان از شماره های زیر استفاده کنید.

  سوالات متداول کارآموزان دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی

  از آنجایی که آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت میکند، بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر ارائه میشود تا بتوانند با آن جواز کسب دریافت کنند.

  بله . تمامی کارآموزان که از راه دور آمده و در کلاس ها شرکت می کنند به خوابگاه‌های ارزان قیمت معرفی می شوند تا با خیال راحت دوره آموزشی را پشت سر بگذارند.

  در آموزشگاه برق الکترونیک دوره‌ها بصورت همه روزه برگزار میشود. تنوع ساعت و روز دوره‌ها بگونه ای است که تمام کارآموزان به راحتی میتوانند در دوره ها شرکت کنند.

  آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی

  آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی فنی حرفه ای

  آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی در بهترین آموزشگاه

  آموزشگاه برق و الکترونیک از سال 93 و بر پایه آموزش عملی و کاربردی رشته های فنی حرفه ای از جمله آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی مشغول فعالیت می باشد. هم اکنون این آموزشگاه یکی از بزرگترین و مجهزترین آموزشگاه های فنی و حرفه ای در تهران می باشد و زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای به آموزش کارآموزان ورودی از سراسر کشور می پردازد. چنانچه علاقمند به حوزه برق و الکترونیک هستید می توانید جهت افزایش توانمندی و حرفه ای شدن در تعمیر بردهای الکترونیک به معتبرترین مرکز تخصصی آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی مراجعه نموده و یا با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. همه تلاش ما در این مجتمع فنی این است که در سایت تعمیر برد در جهت افزایش آگاهی شما اطلاع رسانی کامل و دقیق انجام داده باشیم.

  دوره آموزشی تعمیر بردهای الکترونیکی

  در آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی، کارآموزان بر عیب یابی و تعمیر انواع بردهای لوازم خانگی، انواع بردهای صنعتی، برد کولر گازی و پکیج دیواری، بردهای اینورتر دار و بردهای چندلایه و تک لایه کاملا مسلط می شوند. در طول این دوره پیشرفته همچنین مدار منبع تغذیه، سوئیچینگ، نقشه خوانی و طراحی PCB  به زبان ساده به کارآموزان آموزش داده می شود.

  اموزش تعمیر انواع بردهای الکترونیکی

  بازار کار تعمیرات برد الکترونیکی

  کلاس حضوری تعمیر بردهای الکترونیکی در یک کارگاه کاملا مجهز به ابزار و تجهیزات روز تعمیرات برد و تحت نظر اساتید مجرب و با سابقه ی این حرفه برگزار می شود. در کلاس آموزش تعمیرات برد، تمام ابزار و تجهیزات لازم برای هر کارآموز به صورت مجزا در دسترس است. کارآموزان در طول دوره، آموزش های اساتید را تحت نظر آنها روی انواع بردهای الکترونیکی با دستان خود تمرین می کنند. در پایان نیز مدرک معتبر و رسمی از سازمان فنی و حرفه ای به همراه فایل pdf رایگان حاوی تمام آموزش های دوره به کارآموزان اعطاء خواهد شد.  

  تعمیرات بردهای الکترونیکی از رشته های پردرآمد در بین رشته های مختلف فنی و حرفه ای می باشد. بازار کار این رشته بسیار فعال و پر تقاضا می باشد و می توان به عنوان یک شغل ثابت و همیشگی روی آن حساب کرد. شهریه این دوره در برابر درآمد و جایگاه شغلی که در آینده از این طریق کسب خواهید کرد واقعا قابل مقایسه نیست.

  آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی

  شرکت در دوره آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی در آموزشگاه برق و الکترونیک دارای مزایای ویژه ای نیز برای کارآموزان می باشد. از مزایای این دوره، علاوه بر اعطاء مدرک معتبر، می توان به ضمانت یادگیری و پشتیبانی نامحدود و مادام العمر پس از دوره نیز اشاره کرد. همچنین آموزشگاه برق و الکترونیک برای کارآموزانی که امکان شرکت در کلاس ها را در طول هفته ندارند، شرایطی را فراهم آورده تا بتوانند در ایام تعطیل و پایان هفته (پنجشنبه و جمعه) در کلاس ها شرکت کنند. به علاوه برای کارآموزان عزیز شهرستانی هماهنگی های لازم برای اسکان در خوابگاه انجام خواهد شد.

  مرکز تخصصی آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی

  آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی فنی حرفه ای یکی از دوره های پرطرفدار و تخصصی آموزشگاه برق الکترونیک می باشد. دوره آموزشی تعمیر بردهای الکترونیکی یک آموزش عملیاتی و کاربردی در شناخت و استفاده از انواع المان های الکترونیکی می باشد. با گذراندن این دوره، کارآموزان با نحوه تعمیر انواع بردهای الکترونیکی و مونتاژ آنها بر روی بردهای الکترونیکی آشنا می شوند.

  آموزش و تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی باعث می شود کارآموز تسلط کافی بر عناصر الکترونیکی داشته باشد و کاربرد هر عنصر را در صنایع مختلف الکترونیک بداند. لذا امروزه آموزش تعمیر برد الکترونیک بازار خوبی در بین افرادی که بصورت آزاد کار می کنند دارد. دوره تعمیرات برد الکترونیک یک دوره جامع می باشد که تمامی تجربیات علمی و البته تجربی آموزش داده خواهد شد. 

   
  دوره های آموزشی پرطرفدار: آموزش تعمیرات برد ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش تعمیرات پکیج ، آموزش نصب کولر گازی ، آموزش برق ساختمان ، آموزش سیم پیچی
  https://b2n.ir/e13905          https://bch.gg/6jf
   
  کلیدواژه ها: آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی ، آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی فنی حرفه ای ، اموزش تعمیر بردهای الکترونیکی لوازم خانگی ،آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی صنعتی ، آموزش کامل تعمیر بردهای الکترونیکی ، مرکز تخصصی آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی ، آموزش و تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی، مرکز آموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی، مرکز اموزش تعمیر بردهای الکترونیکی ، اموزش تعمیر انواع بردهای الکترونیکی ، آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی تهران ، آموزش عیب یابی بردهای الکترونیکی ، بهترین آموزشگاه تعمیرات بردهای الکترونیکی .
   

  کد رنگی مقاومت‌ها یک به یک از سمت چپ به راست خوانده می‌شوند و نوار آخر از سمت راست با عرض بیشتر مقدار خطای مجاز مقاومت را نشان می‌دهد. با پیدا کردن عدد متناظر نوار اول از نمودار شکل زیر، رقم اول مقدار مقاومت تعیین می‌شود. به همین شکل با پیدا کردن عدد متناظر نوار رنگی دوم و سوم، ارقام بعدی مقدار مقاومت مشخص می‌شوند. در شکل زیر نمودار کد رنگی برای مقاومت‌های 4، 5 و 6 نواری نشان داده شده است:

  جدول کد رنگی مقاومت

  رنگعدد متناظرضریب
  مشکی01
  قهوه ای110
  قرمز2100
  نارنجی31000
  زرد410000
  سبز5100000
  آبی61000000
  بنفش710000000
  خاکستری8 
  سفید9 
  طلائی 0/1
  نقره ای 0/01
  خالی  
   
  محاسبه مقدار مقاومت : (Ωنوار سوم 10 X نوار دوم ، نوار اول = ضریب ، رقم دوم ، رقم اول  

  مثال : 4 7 2 = 4 7 x 102 = 4700Ω = قرمز بنفش زرد

  کد رنگی مقاومت‌ها

  آموزشگاه برق و الکترونیک

  جدیدترین مقالات آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی

  28 پاسخ

  1. وسایل تعمیرات برد رو سر کلاس خودتون بهمون میدین یا باید بخریم بیاریم؟ اگه وسایل رو بخریم بعد نخوایم چی؟

  2. با سلام
   کارگاه آموزش تعمیرات برد، کاملا مجهز هستش و شما در داخل کلاس نیاز به ابزارهای تخصصی نخواهید داشت.
   اما اگر برای بعد از دوره ، برای ورود به بازار کار نیاز به ابزار داشتید، ما شرایطی رو فراهم میکنیم تا ابزار مورد نیازتون رو زیر قیمت بازار تهیه کنید.

  3. با سلام
   کارگاه تعمیرات برد الکترونیکی کاملا مجهز هست و تمام ابزار تخصصی مورد نیاز شما در داخل کارگاه موجود هستش.

  4. درباره دوره اموزش بردهای الکترونیکی سوالم اینه که یه نفر که دوره رو بگذرونه میتونه برد یه تلویزیون یا پکیج دیواری رو کامل درست کنه؟

  5. با سلام، بله دوره آموزش بردهای الکترونیکی توسط اساتید مجرب تدریس میگردد و با توجه به اینکه مباحث دوره کاملا بصورت عملی و کاربردی است بدون شک بعد از گذراندن دوره می توانید شروع به کار نمایید. در صورتی که نکته ای را فراموش کرده و یا به مشکلی برخوردید می توانید از طریق پشتیبانی مشکل را برطرف نمایید.
   موفق باشید

  6. سلام وقت بخیر من دیپلم دارم و هنوز به سربازی نرفتم و کارت پایان خدمت ندارم بعد از اموزش تعمیرات بردهای الکترونیکی برای گرفتن مدرک سازمان فنی حرفه ای شرایط چجوریه؟ راهنمایی بفرمایید لطفا
   ممنون

  7. با سلام، برای شرکت در دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی این آموزشگاه نیازی به داشتن کارت پایان خدمت نیست و پس از گذراندن دوره و موفقیت در آزمون مربوطه برای شما مدرک معتبر از سوی سازمان فنی و حرفه ای صادر خواهد شد.
   موفق باشید

  8. میخواستم ببینم در آموزش کامل تعمیر بردهای الکترونیکی اموزشگاه شما به مبحث روش نقشه خوانی مدارهای دو لایه هم پرداخته میشود؟

  9. با سلام، مطمئنا در دوره آموزش و تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی به کلیه مباحث مربوطه از قبیل نحوه نقشه خوانی انواع مدارهای تک لایه و دولایه و چند لایه پرداخته میگردد.
   موفق باشید

  10. سلام-این کلاسها شامل اموزش تعمیر بردهای الکترونیکی لوازم خانگی هم میشه؟

  11. با سلام، دوره آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی شامل بردهای لوازم خانگی هم میشود. اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید لطفا با شماره 66426156-021 تماس بگیرید.
   موفق باشید

  12. عرض ادب
   مدرک دوره هایی که در موسسه شما داده میشه آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی فنی حرفه ای محسوب میشه؟

  13. امکان برگزاری آموزش کامل تعمیر بردهای الکترونیکی بصورت انلاین و غیر حضوری وجود دارد؟ چون مهم موفقیت در ازمون اخر هست

  14. با سلام، با عنایت به اینکه کلاسهای آموزش و تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی می بایست بصورت کاملا عملی انجام شود و لازم است در کارگاه کارآموز با ابزارها و وسائل مربوطه آشنا شده و نحوه کار کردن با آنها را بطور حضوری یاد بگیرد لذا برگزاری آنلاین این کلاسها صحیح نیست.
   موفق باشید

  15. با درود و عرض ادب
   در اموزش تعمیر انواع بردهای الکترونیکی که برگزار میکنید راه های مختلف و استاندارد عیب یابی یک برد خراب هم اموزش داده میشود؟

  16. با سلام، دوره آموزش و تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی شامل آموزش عیب یابی کردن در انواع برد نیز می باشد.
   موفق باشید

  17. سلام خیلی ممنون که پاسخگو هستید و به کاربر سایتتون احترام میزارید. براتون ارزوی موفقیت روزافزون دارم.
   ارادت

  18. میخواستم ببینم آیا در دوره اموزش تعمیر انواع بردهای الکترونیکی که برگزار می کنید تکنولوژی قطعات SMD هم اموزش میدهید یا خیر؟

  19. با سلام، در آموزش کامل تعمیر بردهای الکترونیکی بحث قطعات SMD نیز وجود دارد که توسط استاد حرفه ای تدریس میگردد.
   موفق باشید

  20. درود و سلام خدمتتان، درخصوص ایام نوروز کلاس آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی برنامه اموزشگاه به چه شکله؟

  21. من در دوره آموزش تعمیرات برد الکترونیکی شما شرکت کردم خواستم از نظم کلاسها و آرامشی که داشت خیلی تشکر کنم و براتون موفقیت بیشتر آرزو کنم.

  22. در زمان کلاسها هر سوالی که از استاد داشتیم خیلی با صبر و با حوصله جواب دادن. از نظر پشتیبانی هم واقعا هم پاسخگو بودن و همه به م وقع جواب دادن خلاصه در مجموع راضی هستم از دوره اموزش تعمیر انواع بردهای الکترونیکی .

  23. با سلام، خوشحالیم که از برگزاری دوره آموزش کامل تعمیر بردهای الکترونیکی راضی هستید.
   موفق باشید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.