با شماره 09053854159 می توانید در واتساپ، تلگرام و روبیکا با ما در ارتباط باشید.

با شماره 09053854159 می توانید در واتساپ، تلگرام و روبیکا با ما در ارتباط باشید.

آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

آموزش طراحی برد الکترونیکی

دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی یکی از رشته های جذاب در حیطه الکترونیک می باشد. ما در دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی که در آن به بررسی انواع بردهای بابت بازساخت و بومی سازی آنها می پردازیم.

توجه داشته باشید کارآموزانی که در دوره طراحی برد شرکت نموده اند می توانند در دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی شرکت نمایند تا بار علمی خود را بالا ببرند.

لذا از این رو آموزشگاه برق و الکترونیک با استفاده از اساتید توانمند در این حوزه و با استفاده از دانش و تجهیزات بروز زمینه را برای علاقه مندان به دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی فراهم ساخته تا کارآموزان با دانش بالا آموزش را به پایان برسانند.

تمامی علاقه مندان در این حوزه می توانند در همین صفحه با رجوع به سرفصل های دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی و کسب اطلاعات مربوط به آموزش اقدام به ثبت نام نمایند.

اموزشگاه برق و الکترونیک تمام تلاش خود را بر این اصل نهاده که آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی به صورت کامل و بدون نقص برگزار گردد تا کارآموزان با اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار گردند.

سرفصل های دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

ویژگی‌های دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

استفاده از اساتید متخصص برای آموزش دوره ها
استفاده از اساتید متخصص
تضمین یادگیری کامل دوره آموزشی
تضمین یادگیری شما
پشتیبانی مادام العمر تمام دوره های آموزشی
پشتیبانی مادام العمر دوره‌
زمان بندی متنوع تمام دوره های آموزشی
زمان‌بندی متنوع
دسترسی آسان به آموزشگاه
دسترسی آسان به آموزشگاه
صدور مدرک معتبر برای تمام دوره های آموزشی
صدور مدرک معتبر برای دوره

برای مشاوره آموزشی رایگان از شماره های زیر استفاده کنید.

هزینه دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

شهریه دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف:                       1,500,000 تومان

………………………………………………………………………

شهریه دوره خصوصی:                                         2,500,000 تومان

جهت ثبت نام در دوره با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس آموزشگاه برق الکترونیک

دوره‌های آموزشی مرتبط

سوالات متداول کارآموزان آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

از آنجایی که آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت میکند، بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر ارائه میشود تا بتوانند با آن جواز کسب دریافت کنند.

بله . تمامی کارآموزان که از راه دور آمده و در کلاس ها شرکت می کنند به خوابگاه‌های ارزان قیمت معرفی می شوند تا با خیال راحت دوره آموزشی را پشت سر بگذارند.

در آموزشگاه برق الکترونیک دوره‌ها بصورت همه روزه برگزار میشود. تنوع ساعت و روز دوره‌ها بگونه ای است که تمام کارآموزان به راحتی میتوانند در دوره ها شرکت کنند.

آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

مهندسی معکوسی به علمی گفته می‌شود که از پاسخ به سؤال می‌رسند و در واقع فرایند کشف اصول تکنولوژیکی یک دستگاه، شیء یا یک سیستم می‌باشد که از طریق تجزیه و تحلیل ساختار و عملکرد آن حاصل می‌شود. در اکثر مواقع موضوع مورد بررسی یک دستگاه مکانیکی، الکتریکی، برنامه نرم‌افزاری یا یک ماده بیولوژیکی یا شیمیایی می‌باشد که بدون داشتن دانش قبلی و تنها با جداسازی اجزا و تجزیه و تحلیل شیوه عملکرد آن، سعی در ایجاد یک نمونه جدید از آن می‌گردد. مهندسی معکوس به‌طور عمده در استفاده‌های تجاری و نظامی به کار می‌رود و هدف آن استنباط پارامترهای طراحی یک محصول موجود بدون داشتن دانش کافی در زمینه تولید آن محصول و فقط با پیمودن فرایند معکوس و به‌کارگیری تکنیک‌های مشابه می‌باشد. (ویکی پدیا)

دوره مهندسی معکوس از دوره های جذاب است که علاقمندان زیادی به دنبال یادگیری آن میباشند. دوره ای که در آموزشگاه برق و الکترونیک برگزار میشود زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و از اساتید متخصص و کاربلد این حوزه بهره میبرد.

یکی از بهترین مزایای دوره آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی در آموزشگاه برق و الکترونیک برقرار ماندن ارتباط کارآموز با استاد کلاس بعد از پایان دوره است. از آنجا که بعد از پایان کلاسها و شروع به فعالیت، کارآموز بدون شک با اشکالات و سوالاتی مواجه میشود که این ارتباط میتواند این مشکلات را بر طرف نماید. توجه شود که این پشتیبانی محدود به زمان نبوده و همیشگی است.

چنانچه قبل از ثبت نام در این دوره سوال و یا مسئله مبهمی دارید لطفا با ما در میان بگذارید تا با خیال راحت در این کلاس شرکت کنید. لطفا برای کسب آگاهی و اطلاعات بیشتر با دفتر آموزشگاه تماس حاصل فرمائید.(66426156-021)

آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی

 

جدیدترین مقالات آموزش مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی