با شماره 09053854159 می توانید در واتساپ، تلگرام و روبیکا با ما در ارتباط باشید.

با شماره 09053854159 می توانید در واتساپ، تلگرام و روبیکا با ما در ارتباط باشید.

0 تا 100 پروکسی واتساپ

0 تا 100 پروکسی واتساپ؛ گاهی اوقات پیش می آید که دولت های سرتا سر جهان و نه فقط دولت ایران به هر دلیلی تصمیم می گیرند که شبکه های اجتماعی مانند واتساپ و یا سایر شبکه های اجتماعی محبوب مثل اینستاگرام و تلگرام را فیلتر می کنند؛ به همین خاطر و برای مقابله با بحث فیلترینگ و محدودسازی شبکه های اجتماعی، مدیر شبکه اجتماعی واتساپ تصمیم گرفت تا قابلیت جدیدی برای شبکه اجتماعی تحت مدیریت خود ارائه دهد به نام پروکسی واتساپ.

پروکسی واتساپ به شما این امکان را می دهد که عدم ارائه خدمات و سرویس از سوی شبکه اجتماعی واتساپ را بدون نیاز به نصب فیلترشکن هایی که ممکن است بد افزار بوده و اطلاعات شما را به سرقت ببرند، دور زده و از خدمات ارائه شده در این شبکه اجتماعی محبوب که بیش از یک میلیارد نفر در سرتا سر جهان از آن استفاده می کنند بدون دردسر بهره مند شوید.

 

چرا به هر فیلترشکنی نمی توان اعتماد کرد؟

 

چرا به هر فیلترشکنی نمی توان اعتماد کرد؟

به دلیل حوادث رخ داده در چند ماه اخیر و در جامعه ایران، خیلی ها مجبور به نصب فیلترشکن برای استفاده از سرویس ها و خدمات شبکه اجتماعی واتساپ شدند؛ اما باید بدانید که به هر فیلترشکنی نمی توان برای دور زدن محدودیت ها اعتماد کرد؛ زیرا برخی فیلترشکن ها از جمله فیلترشکن سایفون و… برای ارائه خدمات مرتبط با دور زدن فیلترینگ از شما اجازه دسترسی به عکس و فیلم های شخصی تان را درخواست می کنند و در صورت تایید درخواست آن ها مبنی بر دسترسی به اطلاعات مهم و یا بعضا شخصی ذخیره شده روی گوشی تلفن همراهتان، این اجازه را به آن ها خواهید داد تا به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند و احتمالا از اطلاعاتی که شما در اختیار آن ها قرار داده اید نهایت سو استفاده را ببرند.

 

پیشنهاد تخصصی ما : آموزش تعمیرات برق ساختمان

 

پس به همین خاطر، مدیر کمپانی واتساپ تصمیم به ارائه چیزی به نام پروکسی واتساپ کرد تا با استفاده از آن بتوانید بدون نیاز به نصب انواع و اقسام فیلترشکن از روی ناچاری و به بهای به سرقت رفتن اطلاعات حیاتی ذخیره شده در گوشی همراهتان، فیلترینگ و سانسور اعمال شده را دور زده و از خدمات شبکه اجتماعی واتساپ به منظور پیش بردن اهداف و نیازهای خود استفاده نمایید.

سیستم فیلترینگ در ایران شدیدتر از حتی کشور چین!

همه شما کشورهایی مانند کشور چین را به این نام می ناسید که به قوی ترین فناوری های فیلترینگ و ایجاد محدودیت برای اینترنت معروف است؛ اما جالب است بدانید که سیستم فیلترینگ در ایران حتی از سیستم فیلترینگ چین نیز قوی تر است؛ زیرا سیستم قوی فیلترینگ موجود در ایران توانست حتی قوی ترین سیستم وی پی ان چینی که برای سرورهای ایران ارائه شده بود را نیز فیلتر نماید!

اما خبر خوشی که مدیر واتساپ به کاربران خود داده و خود نیز اذعان داشته که سیستم فیلترینگ اینترنت در ایران از نوع قوی ترین سیستم فیلترینگ ارائه شده در سر تا سر جهان است! این است که با استفاده پروکسی واتساپ به راحتی می توانید همه این فیلترینگ ها را دور زده و به راحتی و با استفاده از سیستم پروکسی داخلی واتساپ از خدمات این سوشال مدیا نیز بهره مند شوید.

 

سیستم فیلترینگ در ایران شدیدتر از حتی کشور چین!

 

ویژگی های پروکسی واتساپ

امنیت بالای پروکسی

مدیر شبکه اجتماعی واتساپ این اطمینان را به کاربران خود داده که پروکسی واتساپ ارائه شده از بالاترین فیلترینگ امنیتی برخوردار بوده و با استفاده از پروتکل های حفاظتی مرتبط کاملا ایمن شده و کاربران بدون نگرانی از این که اطلاعات شخصی و یا مالی شان با استفاده از برخی فیلترشکن های نامطمئن که بعضا مانند سایفون شناخته شده و معروف هستند به سرقت برود، با استفاده از این پروکسی ها به راحتی بتوانند امور ضروری روزمره خود را انجام دهند.

 

پیشنهاد تخصصی ما : آموزش تعمیرات موبایل

 

سرعت بالا

همچنین پروکسی واتساپ ارائه شده از قول مدیر واتساپ از سرعت بالایی برخوردار بوده و مانند استفاده از برخی فیلترشکن ها سرعت اینترنت مصرفی را کند نمی کنند و کاربران واتساپ بدون نگرانی از کندی سرعت اینترنت و کند بودن ترافیک اینترنتی می توانند از طریق پروکسی های داخلی واتساپ از سرویس ها و خدمات شبکه اجتماعی واتساپ استفاده نمایند.

 

ویژگی های پروکسی واتساپ

 

تفاوت میان نحوه ارائه پروکسی توسط کمپانی تلگرام و واتساپ

برخلاف شبکه اجتماعی تلگرام که پروکسی ها مسقیما توسط کمپانی تلگرام ارائه می شود، برای پروکسی واتساپ این طور نیست و برای استفاده از خدمات پروکسی واتساپ باید به سایت واسطه ای به نام گیت هاب مراجعه نمایید تا از نحوه استفاده از این پروکسی های داخلی ارائه شده اطلاع یابید.

همچنین برخلاف تلگرام که این قابلیت را دارد تا پروکسی های خود را از طریق کانال های متعدد تلگرامی ارائه دهد، مدیر کمپانی واتساپ هنوز چنین قابلیتی را برای شبکه اجتماعی خود تعریف نکرده و به همین خاطر برای اطلاع از نحوه استفاده از پروکسی های واتساپ باید به سایت گیت هاب مراجعه نمایید.

اما اگر احیانا به دلیل اختلالات اینترنتی نتوانید به این سایبت زبرای دستوزالعمل های ارائه شده در رابطه با نحوه استفاده از پروکسی دسترسی پیدا کنید، می توانید از طریق سایر سایت هایی که به صورت رایگان ارائه دهنده پروکسی واتساپ هستند خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

 

پیشنهاد تخصصی ما : آموزش سیم پیچی

 

نحوه راه اندازی پروکسی واتساپ روی گوشی های اندروید

داوطلبان و سازمان هایی وجود دارند تا در صورتی که دسترسی به سرویس پروکسی به صورت مستقیم امکان پذیر نبود، این ارگان ها به کاربران کمک کنند تا یک پروکسی سرور جدید بسازند. اما صرف نظر از این موضوع، در ادامه مقاله می خواهم شما را با نحوه راه اندازی پروکسی واتساپ در سیستم عامل گوشی های اندروید آشنا کنم و اگر صاحب گوشی های اندروید هستید، مطالعه این بخش از مقاله در صورتی که می خواهید در گوشی خود پروکسی واتساپ راه اندازی کنید می تواند مفید و به قول معروف کار راه انداز باشد.

برای راه اندازی ای پروکسی در گوشی های اندرویدی باید مراحل زیر را طی نمایید که عبارتند از:

1- به منظور دریافت قابلیت جدید کمپانی واتاپ که همان ویژگی دریافت پروکسی داخلی برای ابن شبکه اجتماعی است، در ابتدا و قبل از هر اقدامی باید آخرین نسخه به روزرسانی شده را بر روی گوشی همراه خود نصب نمایید.

2- بعد از نصب آخرین نسخه این سوشال مدیا بر روی گوشی همراه خود، به قسمت تب چت ها بروید.

3- بر روی علامت سه نقطه عمودی ضربه بزنید.

4- به قسمت STORAGE و سپس به بخش Data>Proxy بروید.

5- بر روی Use Proxy ضربه بزنید.

6- سپس بر روی گزینه Set Proxy ضربه بزنید.

7- آدرس پروکسی را وارد نمایید.

8- سپس بر روی گزینه ذخیره سازی ضربه بزنید.

9- برای تایید موفقیت آمیز بودن اتصال، علامت واتس آپ را مشاهده خواهید کرد.

در این بخش از مقاله با نحوه اتصال به پروکسی از طریق واتس آپ در گوشی های اندرویدی آشنا شدید. در بخش بعدی مقاله با نحوه اتصال به واتس آپ از طریق پروکسی در گوشی های آیفون آشنا خواهید شد.

دسترسی به پروکسی واتساپ در گوشی های آیفون

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که صاحب یکی از انواع و مدل های گوشی آیفون هستید و می خواهید از طریق واتساپ به پروکسی متصل شوید، مطالعه این قسمت از مقاله می تواند برای شما مفید و کارساز باشد.

1- همانند گوشی های اندرویدی برای اصال به پروکسی واتاپ باید آخرین ورژن شبکه اجتماعی واتس آپ را بر روی گوشی آیفون خود نصب نمایید.

2- به قسمت تنظیمات بروید.

3- به قسمت Sorage رفته و سپس به بخش Data>Proxy بروید.

4- بر روی Use Proxy ضربه بزنید.

5- آدرس پروکسی را وارد نمایید.

6- سپس بر روی گزینه ذخیره سازی ضربه بزنید.

7- برای تایید موفقیت آمیز بودن اتصال، علامت واتس آپ را مشاهده خواهید کرد.

در این قسمت از مقاله نیز با نحوه اتصال گوشی های آیفون به واتساپ از طریق پروکسی آشنا شدید. در بخش بعدی مقاله می خواهیم این موضوع را که احتمالا آن را می توان جزو سوال های رایج و متداول طبقه بندی کرد را مورد بررسی قرار داده و به آن پاسخ دهیم و این سوال متداول این است که در صورتی که پروکسی واتساپ کار نکرد چه کاری باید انجام دهیم.

 

دسترسی به پروکسی واتساپ در گوشی های آیفون

 

در صورتی که پروکسی واتساپ کار نکرد باید چه کاری انجام دهیم؟

در این بخش از مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که در صورتی که پروکسی واتساپی ا که از طریق طی مراحل گفته شده وارد و ذخیره سازی کرده ایم کار نکرد چه اقداماتی باید انجام دهیم.

همان طور که می دانید، در تلگرام کانال های پروکسی متعددی وجود دارد تا در صوری که نتوانستید به یکی از پروکسی ها متصل شوید از طریق استفاده از پروکسی های سایر کانال های تلگرامی بتوانید به پروکسی مورد نظر خود متصل شوید؛ در صورتی که در واتساپ هنوز چنین قابلیتی راه اندازی نشده و ممکن است این سوال را برای شما به وجود بیاورد که در صورتی که پروکسی واتساپ مورد استفاده کار نکرد و با استفاده از آن نتوانستم در داخل این شبکه اجتماعی پیام ارسال کنم و یا پیام های خوانده نشده را مشاهد نمایم، باید چه کاری انجام دهم.

برای حل این مشکل پیش آمده می توانید مجددا به تنظیمات مربوط به پروکسی واتساپ مراجعه نمایید و با حذف پروکسی که کار نمی کند، پروکسی جدیدی را که مجددا از طریق جستجو در وبسایت ها آن را یافته اید، دوباره وارد کرده و آن را ذخیره سازی و سپس استفاده نمایید.

سخن آخر

در این مقاله از آموزشگاه برق و الکترونیک با 0 تا 100 پروکسی واتساپ و نحوه اتصال به واتساپ از طریق پروکسی در دو گوشی اندروید و آیفون آشنا شدید. برای دریافت مقالات آموزشی بیشتر و همچنین اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در کلاس های فنی حرفه ای آموزش برق الکترونیک می توانید به سایت اصلی مراجعه نمایید.

 

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۲ از ۵
از مجموع ۹ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *