با شماره  09053854159 می توانید در واتساپ، تلگرام ، روبیکا و ایتا با ما در ارتباط باشید.

آموزش گردشگری

هزینه دوره آموزش گردشگری

شهریه دوره آموزش گردشگری

شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف:  6,000,000 تومان

………………………………………………..

شهریه دوره خصوصی:              10,000,000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید.

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  اطلاعات تماس آموزشگاه برق الکترونیک

  دوره‌های پر طرفدار

  سوالات متداول کارآموزان دوره آموزش گردشگری

  از آنجایی که آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت میکند، بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر ارائه میشود تا بتوانند با آن جواز کسب دریافت کنند.

  بله . تمامی کارآموزان که از راه دور آمده و در کلاس ها شرکت می کنند به خوابگاه‌های ارزان قیمت معرفی می شوند تا با خیال راحت دوره آموزشی را پشت سر بگذارند.

  در آموزشگاه برق الکترونیک دوره‌ها بصورت همه روزه برگزار میشود. تنوع ساعت و روز دوره‌ها بگونه ای است که تمام کارآموزان به راحتی میتوانند در دوره ها شرکت کنند.

  آموزش گردشگری

  در مورد صنعت گردشگری می توان گفت که اولین صنعتی است که زیادترین شغل را ایجاد می کند و همچنین سومین صنعت پول‌ساز در جهان می باشد.  امروزه صنعت گردشگری از علمی‌ترین فعالیت‌ های جهان محسوب می شود؛ تا جایی که در دوره‌ های کوتاه مدت به عنوان دوره های آموزش گردشگری به هنرجویان علاقه مند به این حرفه آموزش داده می شود. هنرجویان می توانند برای کسب مهارت های لازم در این زمینه در دوره های آموزش گردشگری، آموزشگاه برق و الکترونیک ثبت نام کنند، تا با کسب گواهینامه در پایان دوره بتوانند به صورت کتبی مهارت خود را ثابت کنند. صنعت گردشگری جهانی بسیار متنوع است. با افزایش تعداد انواع مختلف گردشگری و تعداد روش‌های تعامل مسافران با بسته‌های تور، پیگیری زیر دامنه هر بخش مسافرتی می‌تواند بسیار سخت باشد. 

  یکی از اشکال گردشگری که اخیراً بسیار محبوب شده است، آموزش گردشگری است. آموزش گردشگری توجه زیادی را به خود جلب کرده است. برای کمک به شما در درک اینکه گردشگری چیست. ما تصمیم گرفتیم یک راهنمای آموزش گردشگری را گرد آوری کنیم که همه چیز را از تعریف گردشگری گرفته تا دوره های آموزش گردشگری را پوشش می دهد.

   

  آموزش گردشگری چیست؟

  آموزش گردشگری

  صنعت گردشگری به خاطر فرصت های شغلی و مزایایی که به همراه دارد، شناخته شده است. این یکی از صنایعی است که سریع‌ترین رشد را دارد.

  این حرفه نه تنها فرصت های شغلی زیادی دارد، بلکه دارای چشم اندازهای جالبی در آینده است که شامل سفر، راهنمایی سفرها و غیره می شود و شغل پردرآمدی را نیز به همراه دارد. 

  دانشجویان و هنرجویانی که در زمینه سفر و گردشگری تحصیل می کنند یا در دوره آموزش گردشگری شرکت می کنند، در هر دو بخش فرصت هایی در دسترس دارند که به طور خودکار شما را به مسیری با آینده ای روشن هدایت می کند. 

  در واقع آموزش گردشگری یک گرایش جدید و محبوب در صنعت گردشگری جهانی است؛ همچنین آموزش گردشگری، یادگیری چیزهای جدید، کسب دانش جدید در مورد فرهنگ یا تاریخ و مقاصد دیگر است. تمرکز اصلی آن بر مطالعه چیزهای جدید، یادگیری در مورد فرهنگ های دیگر، یا به کارگیری مهارت های آموخته شده است. 

  این یکی از معروف ترین نوع فعالیت های گردشگری در چند سال گذشته است. با توجه به محبوبیت روز افزون آموزش و یادگیری دانش جدید، آموزش گردشگری با سرعت بیشتری در حال رشد است. 

  رشد گردشگری منجر به ظهور بخش هایی در صنعت گردشگری شده است که شامل آموزش گردشگری نیز می شود. 

   

  هدف دوره آموزش گردشگری چه افرادی است؟

  دوره آموزش گردشگری، آموزشگاه برق و الکترونیک برای هنرجویان علاقمند به این حرفه است که در ابتدای مسیرشان به سمت هدف ایجاد اشتغال برای خود در صنعت گردشگری هستند. این افراد می توانند با گذراندن این دوره، مهارت های لازم را در این زمینه کسب کنند و وارد بازار کار شوند.

   

  مشاغل گردشگری چیست؟

  مشاغل گردشگری مشاغلی در صنعت سفر هستند، از برنامه ریزی سفر گرفته تا حمل و نقل و خدمات ارائه شده پس از ورود است.

  این نقش ها ممکن است تمام وقت و در تمام طول سال باشند، یا ممکن است پاره وقت یا حتی فصلی باشند. مشاغل گردشگری همچنین می تواند شامل نقش های مدیریتی باشد که ممکن است شامل حمایت غیرمستقیم بیشتر از مسافران و احتمالاً زمان بیشتری در یک محیط اداری باشد. تمام این موارد را در دوره های آموزش گردشگری شرح خواهند داد.

   

  مهارت های مورد نیاز برای مشاغل گردشگری 

  متخصصان در بخش مسافرت و گردشگری بر ارائه خدمات عالی به مشتریانی که در تعطیلات یا سفر کاری خود هستند متمرکز هستند. داوطلبانی که علاقه مند به دنبال کردن شغلی در بخش گردشگری هستند، باید اشتیاق به سفر، میل به یادگیری چیزهای جدید و توانایی همگام شدن با جدیدترین اخبار و همچنین روندهای اجتماعی اقتصادی جهانی داشته باشند. برخی از ویژگی ها و توانایی هایی که متقاضیان برای ایجاد یک شغل موفق در صنعت سفر و گردشگری باید داشته باشند به شرح زیر است:

  • اعتماد به نفس
  • مهارتهای ارتباطی عالی
  • مهارت های بین فردی قوی
  • شخصیتی دلپذیر و آراسته
  • سخت کوشی
  • انعطاف پذیری
  • تعهد
  • اشتیاق
  • مدیریت خوب و مهارت های مدیریتی
  • صبور بودن
  • مهارت های تحقیق و برنامه ریزی خوب
  • مهارت های حل مسئله
  • مهارت های سازمانی
  • مهارت های مدیریت زمان
  • مهارت های شبکه ای قوی
  • کار گروهی
  • مهارت های رهبری

   

  انواع گردشگری

  گردشگری عبارت است از سفر از یک مکان به مکان دیگر، چه در داخل مرزهای کشور شما و چه در آن سوی مرزها، به دلایل تفریحی، آموزشی، پزشکی یا دلایل دیگر است.

  در سال‌های اخیر، صنعت گردشگری به دلیل تغییر در سبک زندگی مردم، کاهش هزینه‌ های سفر هوایی و ادامه تحصیل، رشد چشمگیری را تجربه کرده است. نوع گردشگری بستگی به این دارد که چرا شما برای سفر مقصد مشخص شده را انتخاب می کنید. از این رو گردشگری انواع مختلفی دارد. ما در این قسمت از رایج ترین انواع گردشگری را به شما ارائه می دهیم که در دوره های آموزش گردشگری در مورد آن ها به طور مفصل شرح خواهند داد.

  • گردشگری ورودی

  گردشگری ورودی به افرادی گفته می شود که از کشور محل اقامت خود می آیند و تور رزرو می کنند و اقامتگاه را رزرو می کنند. 

  • گردشگری داخلی

  گردشگری داخلی زمانی است که شهروندان یک کشور در داخل کشور محل اقامت خود سفر می کنند. شهروندان گردشگری داخلی را انتخاب می کنند زیرا مقرون به صرفه است و به آنها امکان می دهد برخی از ویژگی های فیزیکی و سایر مکان های تاریخی را ببینند.

  • گردشگری برون مرزی

  گردشگری برون مرزی نوعی گردشگری است که سایر کشورها به آن گردشگری ورودی می گویند. 

   

  شغل های محبوب در صنعت سفر و گردشگری

  شغل های محبوب در صنعت سفر و گردشگری

  در اینجا چند گزینه شغلی برای شغل گردشگری آورده شده است که در دوره های آموزش گردشگری با آن ها آشنا می شوید.

  • آژانس مسافرتی

  شما ممکن است با کاری که یک آژانس مسافرتی انجام می دهد آشنا باشید همانطور که ممکن است در طول سفر با چند مورد مواجه شده باشید، اما نقش یک آژانس مسافرتی به همین جا ختم نمی شود. یک آژانس مسافرتی به تحقیق، برنامه ریزی و سازماندهی سفر برای افراد و گروه ها می پردازد. 

  یک آژانس مسافرتی معمولاً برای آژانس مسافرتی کار می کند که سفرهای تجاری و تفریحی مختلفی را سازماندهی می کند و از سفر راحت گردشگران و مسافران اطمینان حاصل می کند و از راحتی اقامت آنها اطمینان حاصل می کند. موارد دیگری که یک آژانس مسافرتی برای آن کار می کند این است که اطمینان حاصل کند که مشتریان اقامت راحت، ویزا، مسافرت، ارز خارجی و غیره دریافت می کنند. 

  • راهنمای تور

  یکی از مشاغل مورد علاقه برای شغل گردشگری، راهنمای تور است. راهنمای تور در مورد مکان‌های تاریخی، مؤسسات مذهبی، موزه‌ها، پناهگاه‌ها و پارک‌های ملی یا مکان‌های دارای اهمیت فرهنگی اطلاعاتی ارائه می‌ دهد. 

  یک راهنمای تور باید اطلاعات کاملی از این مقاصد، تاریخچه آنها، شرایط جغرافیایی و سایر اطلاعات مرتبط داشته باشد. برای تبدیل شدن به یک راهنمای تور، باید مهارت های ارتباطی خوب، تسلط بر زبان های خارجی و اطلاعات مربوط به منطقه محلی و آشنایی با آن ها را توسعه دهید. 

  • مدیر گردشگری

  یک مدیر گردشگری با استفاده از روش ها و کمپین های تبلیغاتی مختلف، گردشگری را در منطقه خود ترویج می دهد. مدیر گردشگری همچنین به مسافران از همه فرهنگ ها و آداب و رسوم کمک می کند.

  • مدیر روابط عمومی

  یک مدیر روابط عمومی به جنبه های مختلف مدیریت یک آژانس مسافرتی یا هر شرکت دیگری در بازار نگاه می کند. یک مدیر روابط عمومی مسئول تبلیغات و انتشار اطلاعات در مورد یک آژانس به منظور ایجاد شهرت آن در بازار است. 

  یک مدیر روابط عمومی در این صنعت معمولا برای آژانس های مسافرتی، هتل های زنجیره ای و خطوط هوایی کار می کند و باید بیانیه های مطبوعاتی بنویسد، رویدادها را مدیریت کند و به عنوان هماهنگ کننده بین بخش های مختلف شرکت عمل کند. یک مدیر روابط عمومی معمولاً باید مهارت های ارتباطی و مدیریتی خوبی داشته باشد و باید بتواند هر بحران احتمالی را مدیریت کند. این یک حرفه پرسود در سفر و گردشگری است.

  • مدیر رویداد

  یک مدیر رویداد مسئول سازماندهی، برنامه ریزی و نظارت بر تدارکات مختلف یک رویداد است. مدیر رویداد همچنین به عنوان هماهنگ کننده ای عمل می کند که خواسته های مختلف مشتری را برآورده می کند. رویدادها ممکن است از یک کنسرت به یک کنفرانس متفاوت باشد. 

  • کارکنان زمینی خطوط هوایی

  پرسنل زمینی در بخش هایی مانند فعالیت های تجاری، عملیات فرودگاهی، عملیات خطوط هوایی و غیره ضروری هستند. کارکنان زمینی طیف وسیعی از وظایف از جمله چک کردن، نگهداری و حمل چمدان و همچنین پر کردن هواپیما با غذا و نوشیدنی را بر عهده دارند.

  هنرجویان علاقه مند به گردشگری می توانند در دوره های آموزش گردشگری، آموزشکاه برق و الکترونیک ثبت نام کنند تا بتوانند شغلی در زمینه سفر و گردشگری را شروع کنند. آنها پس از دریافت گواهینامه دوره، می توانند دوره های کارآموزی یا شغلی را در شرکت های برتر بگذرانند یا برای شروع حرفه خود شغل آزاد را امتحان کنند.

  دوره آموزش گردشگری یک دوره آسان و سرگرم کننده برای یادگیری در مورد صنعت، جغرافیا، فرهنگ و برخی از مهارت های مرتبط برای پیشرفت در حرفه است. پس نگران نباشید می توانید با شرکت در دوره های آموزش گردشگری، آموزشگاه برق و الکترونیک مهارت های لازم را برای شروع کار خود کسب کنید.

  آموزشگاه برق و الکترونیک

  جدیدترین مقالات آموزش گردشگری