با شماره  09053854159 می توانید در واتساپ، تلگرام ، روبیکا و ایتا با ما در ارتباط باشید.

آموزش هتلداری

هزینه دوره آموزش هتلداری

شهریه دوره آموزش هتلداری

شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف:  10,000,000 تومان

………………………………………………..

شهریه دوره خصوصی:              16,800,000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید.

  جواب را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  اطلاعات تماس آموزشگاه برق الکترونیک

  دوره‌های پر طرفدار

  سوالات متداول کارآموزان دوره آموزش هتلداری

  از آنجایی که آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت میکند، بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر ارائه میشود تا بتوانند با آن جواز کسب دریافت کنند.

  بله . تمامی کارآموزان که از راه دور آمده و در کلاس ها شرکت می کنند به خوابگاه‌های ارزان قیمت معرفی می شوند تا با خیال راحت دوره آموزشی را پشت سر بگذارند.

  در آموزشگاه برق الکترونیک دوره‌ها بصورت همه روزه برگزار میشود. تنوع ساعت و روز دوره‌ها بگونه ای است که تمام کارآموزان به راحتی میتوانند در دوره ها شرکت کنند.

  آموزش هتلداری

  با زیاد شدن هتل ها و گسترش این صنعت، به افرادی متخصص در این زمینه نیاز دارند، بنابراین رشته هتل داری به عنوان یک تخصص مورد توجه قرار می گیرد؛ در نتیجه نیاز به آموزش هتلداری بیش از پیش احساس می شود. رشته هتل داری در ایران جزو پر طرفدارترین رشته ها است که با عنوان مدیریت هتل داری در آموزشگاه ها آموزش داده می شود. هنرجویان علاقه مند به این حرفه می توانند برای آموزش در دوره های آموزش هتل داری، آموزشگاه برق و الکترونیک ثبت نام کنند تا مهارت های لازم را کسب کنند. مدیریت هتل در مورد نظارت بر عملیات هتل است، و همچنین دانش و مهارت های مورد نیاز برای اداره یک هتل موفق و برجسته شدن در صنعت را به شما می آموزد.

  ارائه خدمات عالی به مشتریان و مهمانان چیزی است که در مدیریت هتل به شدت دنبال می شود. با توجه به رقابتی بودن صنعت هتل داری، مزیت هتل در میان رقبای خود، کیفیت خدمات به مشتریانش است. خوشبختانه، با دوره آموزش هتل داری و گردشگری آموزشگاه برق و الکترونیک، با مهارت های مورد نیاز در خدمات مهمان و کارهایی که باید در موقعیت های مختلف خدمات مشتری انجام دهید، آشنا خواهید شد، و پس از اتمام دوره گواهی به هنرجویان ارائه می شود.

  دوره های آموزش هتل داری،آموزشگاه برق و الکترونیک به شما هر آنچه را که باید در مورد عملیات اصلی هتل بدانید از جمله استراتژی توزیع، امور مالی، خدمات مشتری، مدیریت کارکنان و بازاریابی را به شما آموزش می دهد. 

  با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در مورد دوره آموزش هتل داری، آموزشگاه برق و الکترونیک را با شما به اشتراک بگذاریم.

   

  هدف از دوره آموزش هتلداری

   با توجه به محبوبیت روزافزون مدیریت هتل داری، آموزشگاه برق و الکترونیک قصد دارد با برگزاری دوره های آموزش هتل داری، تمام آنچه را که علاقمندان در این  زمینه نیاز دارد را در این کلاس ها در اختیارشان قرار دهد، تا هنرجویان بتوانند موقعیت کاری خود را گسترش و بهبود بخشند.

   

  وظایف مدیریت هتلداری

  در دوره آموزش هتلداری با وظایف مدیر هتل آشنا می شوید که در زیر به آنها می پردازیم.

  • مدیریت درآمد
  • مهمان نوازی
  • رزرواسیون
  • مدیریت روابط عمومی
  • مدیریت بازاریابی
  • مدیر داخلی
  • تهیه انواع غذا
  • مدیریت کسب و کار
  • شناخت مواد غذایی و نحوه نگهداری از آن
  • استخدام کردن همکاران در هتل
  • حسابداری مالی
  • هماهنگ کردن بخش های مختلف هتل
  • مدیریت کارکنان هتل
  • تعیین کردن بودجه سالانه
  • مدیریت فروش

   

  صنعت هتلداری چیست؟

  صنعت هتل داری با انواع اقامت مهمان سروکار دارد. در واقع صنعت هتل داری نه تنها به هتل‌ها و اقامتگاه‌های مجلل مربوط می‌شود، بلکه شامل اقامت شبانه در مهمان‌خانه‌ها، مسافرخانه‌ها و هاستل‌ها به عنوان انواع اقامت کوتاه‌مدت می‌شود. هدف اصلی هتل ها ارائه غذا، نوشیدنی، خدمات و سرپناه به مسافران میهمان در زمانی که خارج از خانه هستند می باشد. 

   

  مدیریت هتل در مورد چیست؟

  مدیریت هتل شامل مدیریت تمام آنچه که در ارتباط با صنعت هتلداری است، مربوط می شود. اگر قصد دارید در این صنعت جای پایی به دست آورید، باید در دوره آموزش هتل داری شرکت کنید تا تمام تکنیک های مدیریت کسب و کار هتل از جمله بازاریابی، مدیریت هتل، مدیریت پذیرایی و حسابداری را بیاموزید. هدف اصلی دوره آموزش هتل داری، یادگیری نکات مدیریت هتل، اداره موفق یک هتل و در عین حال مدیریت سایر جنبه های کسب و کار در صنعت هتل است

   

  مشاغل هتلداری

  اگر می خواهید شغلی را در مدیریت هتل دنبال کنید، می توانید از میان طیف وسیعی از فرصت های شغلی انتخاب کنید. در دوره آموزش هتل داری به شما این موارد را آموزش خواهند دارد. در زیر به برخی از این فرصت های شغلی می پردازیم.

  • مدیر هتل داری

  وظایف اصلی یک مدیر هتل داری، مسئول اطمینان از رعایت استانداردهای نظافت و بهداشت در یک هتل است. 

  • مدیر پذیرایی

  مدیر پذیرایی در یک هتل، مستقیماً با اعضای کارکنان پذیرایی کار می کند تا انواع وظایف مربوط به تهیه و سرویس غذا را انجام دهد. برخی از این وظایف شامل هماهنگی و مدیریت عملیات، مدیریت تیمی از متخصصان پذیرایی، وارد کردن سفارشات غذا، هماهنگی با سایر بخش‌های داخل هتل و نظارت بر آماده‌سازی غذا برای اطمینان از رعایت استانداردهای کیفیت است.

  • مدیر مرکز کنفرانس

  وظایف اصلی مدیر مرکز کنفرانس نظارت بر عملیات یک مرکز کنفرانس است.

  • مدیر کل

  از وظایف اصلی مدیر کل یک هتل، مسئول مدیریت عملیات روزانه، نظارت بر سایر روسای بخش و مدیران، اطمینان از رعایت دقیق تمام خط مشی ها و فرآیندها، رسیدگی به شکایات، مدیریت مراحل بازیابی خدمات، حفظ بودجه هتل و مدیریت تمام مسائل مربوط به اموال که ممکن است ایجاد شود، می توان اشاره کرد.

   

  چگونه مهارت های مدیریت هتل را ارتقا دهیم ؟

  مدیر هتل مسئول اطمینان از این است که تمام بخش‌های تسهیلات تا حد امکان به آرامی کار می‌کنند تا تجربه مثبتی را برای مهمانان تضمین کنند. برای موفقیت در این زمینه، مراحل زیر را برای بهبود مهارت های خود دنبال کنید:

  1- مدیریت مالی را یاد بگیرید.

  مدیریت مالی یکی از مهارت کلیدی است، چون مدیر کل، مسئول مدیریت هتل و پایبند به بودجه هتل است. مدیر هتل در واقع مسئول بودجه کلی است، اما هر یک از مدیر بخش ها، مسئول پیگیری هزینه ها است. با گذراندن دوره های مالی و بودجه و همچنین آموزش هتل داری، می توانید در مورد جنبه مالی اداره یک هتل و سرمایه هایی که وارد و خارج می شود بیشتر بدانید.

  2- بهبود مهارت های رهبری

  رهبری نیز یکی از مهارت های اصلی برای یک مدیر است، به این علت آنها باید بتوانند تیمی را رهبری کنند. مدیران هتل باید بازخورد کارمندان را زیر نظر داشته باشند و اقداماتی جهت بهبود روحیه کارمندان انجام دهند، و همچنین در واگذاری وظایف به اعضای تیم های هتل و تصمیم گیری، سریع و مطمئن باشند. 

  3- درک بهتری از بازاریابی داشته باشند.

  مدیران هتل در واقع در همه بخش‌های مختلف مشارکت دارند تا بتوانند از عملکرد صحیح و کارآمد اطمینان حاصل کنند. بازاریابی شامل آگاهی یافتن در مورد یک شرکت یا برند و همچنین ایجاد تعاملات مثبت برای افرادی است که با برند مورد نظر درگیر هستند. 

  4- مهارت های ارتباطی را تقویت و بهبود بخشید‌.

  مدیر هتل از مهارت های ارتباطی شفاهی و کتبی زمان انجام وظایف مختلف استفاده می کند. آنها امکان دارد ارتباطات کتبی را ایجاد کنند تا درباره سیاست های جدید و نو یا تغییرات فرآیند به مدیران بخش یا اعضای تیم های مختلف هتل توزیع کنند. مدیران هتل همچنین مستقیماً با مهمانان هتل تعامل دارند، بنابراین آنها باید بتوانند به طور مؤثر گوش دهند و به نگرانی ها به طور مؤثر پاسخ دهند.

  مهارت‌های ارتباطی نیز، در زمان یادگیری نحوه تعامل با مشتریان و مهمانانی که از خدمات هتل ناراضی هستند، بسیار مهم است، به این علت که مدیران مسئول رسیدگی هستند. 

  5- انعطاف پذیر باشید.

  انعطاف پذیری از دیگر مهارت های کلیدی و ضروری برای یک مدیر هتل است. به عنوان مدیر هتل معمولا با مسائل پیش بینی نشده و غیرمنتظره ای مواجه می شوید که شما باید در کمترین و سریع ترین زمان آن را مدیریت کنید. مشکلات معمولا در زمان‌های نامناسب اتفاق می افتد، یک تجربه بالقوه منفی را می توان توسط مدیر هتلی که منعطف و مایل به انطباق با هر موقعیتی است و با مهمانان همدل است و واقعاً می خواهد راه حلی پیدا کند که همه طرف های درگیر را راضی کند، تغییر داد.

   

  بخش های مختلف هتل چیست؟

  تعدادی دپارتمان هتل مختلف وجود دارد که همه باید برای دستیابی به اهداف مشترک و ارائه یک تجربه مثبت برای مهمانان با یکدیگر همکاری کنند. بخش های اصلی که در هتل های موفق دیده می شوند عبارتند از:

  • بخش مدیریت و دارایی

  مدیریت هتل برای موفقیت کسب و کار اقامت مهمان بسیار مهم است و بخش مدیریت و امور مالی بر عملیات اصلی روزانه نظارت دارد. این می تواند شامل مدیریت خدمات هتل، نظارت بر رویدادها، ابداع استراتژی ها، حل مشکلات و ملاقات با شرکای تجاری باشد. در عین حال، جنبه مالی شامل مدیریت تمام جنبه های مالی هتل، از جمله ردیابی درآمد و هزینه، و برنامه ریزی استراتژی های مالی است.

  • دپارتمان هتل غذا و نوشیدنی

  بخش غذا و نوشیدنی نیز به مدیریت موفق هتل کمک می کند، زیرا بسیاری از املاک بیشتر از طریق فروش غذا و نوشیدنی به مهمانان، درآمد دارند. این بخش مسئولیت خرید مواد اولیه و موجودی مورد نیاز رستوران هتل، تهیه غذا و سرو غذا و نوشیدنی را بر عهده دارد.

  • دپارتمان هتل فرانت آفیس

  دپارتمان هتل پیشخوان بخشی است که به عنوان چهره هتل عمل می کند و مسائلی مانند رزرواسیون، خدمات مهمان و پردازش پرداخت ها را مدیریت می کند. این بخش است که اغلب با مشتریان در تماس است و دفتر جلو نیز باید با مدیریت هتل و سایر بخش ها همکاری نزدیک داشته باشد.

  • دپارتمان هتلداری

  بخش هتل داری در یک هتل کار می کند تا محیطی امن، راحت، تمیز و منظره ای دلپذیر را برای مهمانان فراهم کند. وظایف اصلی شامل نظافت اتاق ها، تعویض ملحفه ها، انجام وظایف خشکشویی، رعایت استانداردهای کیفیت و گزارش مسائل به تیم های تعمیر و نگهداری یا به شخصیت های ارشد مدیریت هتل است.

  • بخش نگهداری هتل

  بخش تعمیر و نگهداری در یک هتل مسئول نگهداری از کلیه تجهیزات، ابزار و فناوری هتل، از جمله تعمیر لوله های شکسته، سیستم های گرمایشی، واحدهای تهویه مطبوع و اقلام داخل اتاق های هتل و مناطق مشترک است. اغلب، درخواست تعمیرات توسط مدیریت هتل یا تیم هتل داری صادر می شود.

  • بخش رزرواسیون و بازاریابی هتل

  بخش رزرواسیون و بازاریابی مسئول کلیه فعالیت های مربوط به رزرو هتل، از جمله پردازش رزرو، اصلاح رزرو، و به روز نگه داشتن اطلاعات در دسترس بودن اتاق است. علاوه بر این، وظایف بازاریابی می تواند شامل تبلیغات آنلاین و آفلاین، بازاریابی محتوا، بهینه سازی موتورهای جستجو و موارد دیگر باشد.

  • دپارتمان هتل منابع انسانی

  در نهایت، بخش منابع انسانی مسئول بسیاری از وظایفی است که مستقیماً به خود نیروی کار مرتبط است، از جمله استعدادیابی، آموزش و توسعه کارکنان، اطمینان از اینکه مدیریت هتل با قوانین و مقررات کار مطابقت دارد، مصاحبه، و نظارت بر ارائه مزایای کارکنان است.

  شما می توانید برای شرکت در دوره آموزش هتل داری به آموزشگاه برق و الکترونیک مراجعه کنید تا بتوانید با آموزش های لازم توسط اساتید برجسته و مجرب، مهارت های لازم در این زمینه را کسب کنید.

  آموزشگاه برق و الکترونیک

  جدیدترین مقالات آموزش هتلداری