آموزش تعمیرات لوازم خانگی

پک کامل دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شامل موارد زیر میشود: آموزش تعمیرات یخچال ساید، آموزش تعمیرات یخچال معمولی، آموزش تعمیرات فریزر، آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی، آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی، آموزش تعمیرات ماکروفر و ماکروویو، آموزش تعمیرات جارو برقی، آموزش تعمیرات غذاساز، آموزش تعمیرات آبمیوه گیری، آموزش تعمیرات چرخ گوشت و اتو به همراه آموزش تعمیرات تلویزیون LED و آب سرد کن

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

هزینه دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

شهریه دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی ـ [ تعمیرات مکانیکی ]

شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف:  1,800,000 تومان

………………………………………………..

شهریه دوره خصوصی:              4,000,000 تومان

شهریه دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی ـ [ تعمیرات برد ]

شهریه دوره عمومی با 30% تخفیف: 1,500,000 تومان

……………………………………………..

شهریه دوره خصوصی:              2,500,000 تومان

جهت ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید، یا با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس آموزشگاه برق الکترونیک

دوره‌های آموزشی مرتبط

گالری تصاویر دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه برق و الکترونیک

ویژگی‌های دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

استفاده از اساتید متخصص برای آموزش دوره ها
استفاده از اساتید متخصص
تضمین یادگیری کامل دوره آموزشی
تضمین یادگیری شما
پشتیبانی مادام العمر تمام دوره های آموزشی
پشتیبانی مادام العمر دوره‌
زمان بندی متنوع تمام دوره های آموزشی
زمان‌بندی متنوع
دسترسی آسان به آموزشگاه
دسترسی آسان به آموزشگاه
صدور مدرک معتبر برای تمام دوره های آموزشی
صدور مدرک معتبر برای دوره

برای مشاوره آموزشی رایگان از شماره های زیر استفاده کنید.

سوالات متداول کارآموزان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

از آنجایی که آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت میکند، بعد از پایان دوره به کارآموزان مدرک معتبر ارائه میشود تا بتوانند با آن جواز کسب دریافت کنند.

بله . تمامی کارآموزان که از راه دور آمده و در کلاس ها شرکت می کنند به خوابگاه‌های ارزان قیمت معرفی می شوند تا با خیال راحت دوره آموزشی را پشت سر بگذارند.

در آموزشگاه برق الکترونیک دوره‌ها بصورت همه روزه برگزار میشود. تنوع ساعت و روز دوره‌ها بگونه ای است که تمام کارآموزان به راحتی میتوانند در دوره ها شرکت کنند.

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شامل دو بخش اساسی تعمیرات مکانیکی و تعمیرات برد است که به دلیل استفاده تمامی اقشار جامعه از این نوع وسایل، بازار خوبی در بخش تعمیرات دارد. از این رو آموزشگاه برق و الکترونیک با استفاده از اساتید مجرب و کارگاه مجهز و استفاده از لوازم خانگی به روز سعی دارد که کارآموزان را از لحاظ عملی وتئوری آماده سازد تا در بازار کار از هر لحاظ کارآمد باشند.

افرادی که علاقمند هستند در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنند، می توانند در بخش سرفصل هایی که در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی تدریس می شود را مطالعه کنند و با کسب اطلاعات کامل اقدام به ثبت نام در این دوره نمایید. آموزشگاه برق و الکترونیک سعی دارد، آموزش تعمیرات لوازم خانگی را به صورت کامل و بی نقص برگزار کند تا کار آموز بدون هیچ مشکلی بتواند در بازار کار، با مجوز رسمی فعالیت نماید.

چرا به آموزش نیازمندیم؟

امروزه تخصص حرف اول را می‌زند. تخصص، سرمایه شماست و همه جا همراه شما می‌ماند و از هیچ شرایطی تاثیر نمی‌پذیرد. به همه ما ثابت شده آموزش‌های تئوری مطابقت زیادی با شرایط واقعی کسب و کارها ندارد. لذا آموزشگاه برق و الکترونیک تلاش دارد آموزش‌های عملی و بر پایه چالش‌های واقعی بازار کار را  جایگزین آموزش‌های تئوری و کم بهره کند. در کسب و کارهای کنونی تخصص و مهارت حرف اول را می زند و ما برای کسب تخصص و شروع هر کسب و کاری به آموزش صحیح نیاز داریم.

آموزش و کسب مهارت به شیوه عملی یا تئوری

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای بر پایه یادگیری مهارت استوار هستند و یادگیری مهارت به جز از راه آموزش عملی امکان‌پذیر نیست. در آموزش به شیوه عملی کارآموزان خود با لوازم و تجهیزات به روز و کامل برای تعمیرات آشنا خواهند شد و نحوه کار با آنها را یاد می‌گیرند.

به همین دلیل است که حتی با ورود کرونا تمام آموزش‌های آموزشگاه برق و الکترونیک به صورت حضوری و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی صورت می‌گیرد. آموزشگاه برق و الکترونیک با سالها سابقه در آموزش عملی و کاربردی تعمیرات انواع لوازم برقی و اکترونیکی و اساتیدی برجسته شما را آماده ورود به بازار کار می کنند.

شغل تعمیرات لوازم خانگی در یک نگاه

همه در خانه‌هایمان از انواع لوازم الکترونیکی و برقی استفاده می‌کنیم که هر کدام تنوع و مدل‌های بسیار متفاوتی دارند. از یخچال و ماشین لباسشویی گرفته تا ماشین ظرفشویی و جاروبرقی و لوازم ساده‌تر مثل اتو و چرخ گوشت همگی از دو بخش مختلف مکانیکی و برد الکترونیکی تشکیل شده است.

این تنوع و کمیت وسایل برقی در خانه‌ها و حساسیت‌های الکترونیکی آنها باعث شده بازار کار تعمیر این وسایل تقاضای بسیار بالایی داشته باشد. زیرا حتمال بالایی می‌رود از حدود بیش از 15 قلم لوازم برقی در هر خانه، یکی از آنها هر چند قت یکبار دچار مشکلی هرچند کوچک شود که به طور طبیعی اگر این مشکل حل نشود می‌تواند دچار آسیبی جدی‌تر به دستگاه شود و یا کلا دستگاه را از کار بیاندازد.  

عیب‌یابی و تعمیر قطعات لوازم خانگی و به طور کلی تعمیرات آنها امروزه یک تخصص فنی و حرفه‌ای است که نیاز به آموزش و کسب تجربه و مهارت دارد و شغلی حساس محسوب می‌شود که اگر تکنسین تعمیرات این وسایل فردی آموزش دیده و با سابقه نباشد ممکن است با یک اشتباه باعث آتش سوزی یا برق‌گرفتگی شود و به خود یا دستگاه آسیب جدی وارد کند. شغل تعمیر لوازم خانگی به عنوان شغلی دائمی و پر درآمد محسوب می‌شود که می‌توان به عنوان شغل اول روی آن حساب کرد.

بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

در سال‌های اخیر به دلیل رقابت کمپانی‌های بزرگ لوازم خانگی، تکنولوژی ساخت این لوازم، هم در بخش مکانیکی و هم الکترونیکی، به شدت پیچیده‌تر شده است و شاهد آن هستیم که هر سال نیز به این پیچیدگی‌ها اضافه می‌شود و آپشن‌های مختلفی به آنها اضافه می‌شود. این مساله، شناخت، عیب‌یابی و تعمیر این لوازم را به یک تخصص تبدیل کرده است.

از طرفی، با افزایش جهشی قیمت‌ها به دلیل افزایش قیمت دلار، تعمیر این وسایل نسبت به تعویض آنها به شدت به‌صرفه‌تر شده است و این مساله شغل تعمیرات لوازم خانگی را به یک تخصص بروز با مشتریان دائمی بدل کرده است.

درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی

درآمد این شغل به مهارت، تجربه، تنوع ارائه خدمات و کیفیت آن بستگی دارد. برخی تعمیرکاران فقط در تعمیر یک نوع وسیله برقی مهارت دارند اما برخی‌ها در عیب‌یابی و تعمیر انواع بیشتری از لوازم خانگی تبحر دارند و این باعث می‌شود آنها مشتریان بیشتر و درآمد بالاتری داشته باشند. ضمن اینکه عوامل دیگری مثل محل کار و مالک یا اجاره‌ای بودن تعمیرگاه و ساعات کاری تعمیرکار نیز در سود نهایی و ماهیانه این شغل تاثیرگذار است و نمی‌توان رقم دقیقی برای آن تعیین کرد.    

برای افزایش درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی می‌توان تعمیرات در منزل انجام داد. با توجه به اینکه برخی لوازم برقی مثل یخچال و ماشین لباسشویی بسیار سخت و زمانبر است، تعمیر اینگونه وسایل معمولا در منزل انجام می‌شود و اگر یک تعمیرکار مایل و قادر به انجام تعمیرات در منزل باشد و بتواند ابزارها و تجهیزات لازم برای این کار را تهیه و همراه خود داشته باشد می‌تواند درآمد عالی و تمام وقت به خود اختصاص دهد.

سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازارکار تعمیرات لوازم خانگی

تبدیل شدن به یک تکنسین تعمیرات مکانیک و برد لوازم خانگی ابتدا نیازمند آموزش تعمیرات لوازم خانگی و کسب مهارت می‌باشد. هزینه آموزش تعمیرات لوازم خانگی هم در بخش مکانیک و هم برد روی هم رفته 00/300/3 تومان در نیمه اول سال 1400 می‌باشد. در مرحله بعد شما نیازمند تهیه ابزار و تجهیزات لازم برای شغل خود هستید.

هر چند قیمت اجناس هم وابسته و کیفیت و برند آنها است و هم به شدت نوسان دارد و به تنوع خدمات شما وابسته است. اما به طور حدودی شما می‌بایست تقریبا بین 10 تا 50 میلیون را برای تهیه ابزار و تجهیزات حرفه خود پرداخت کنید. البته به خاطر داشته باشید که این هزینه به زودی به شما برخواهد گشت زیرا وارد یک شلغ پر تقاضا و کاملا پر درآمد شده اید. 

چگونه تعمیرکار حرفه‌ای تعمیرات لوازم خانگی شویم؟

برای حرفه‌ای شدن باید آموزش دید، مهارت بدست آورد و با تمرین و کسب تجربه حرفه‌ای شد. برای شروع این شغل باید در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنید. این دوره در آموزشگاه برق و الکترونیک برگزار می‌شود. در این دوره شما کار با انواع ابزار و تجهیزات تعمیرات لوازم خانگی را یاد می‌گیرید و سپس با انواع قطعات لوازم خانگی و کارکرد آنها آشنا می‌شوید.

در این مرحله شما تحت نظر و آموزش اساتید باسابقه یاد می‌گیرید که چگونه هرگونه مشکل در عملکرد این دستگاه‌ها را عیب‌یابی کرده و قابل تعمیر بودن آنها را بررسی کنید. پس از گرفتن مدرک دوره که مورد تایید و تحت نظر سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد اقدام به اخذ جواز کسب و شروع به کار کنید. در حین کار نیز موقعیت‌های خاص زیادی پیش می‌آید که به شما کمک می‌کند تا به تدریج به یک متخصص حرفه‌ای تبدیل شوید. 

چالش‌های ورود به بازارکار تعمیرات لوازم خانگی

ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی چالش‌های مخصوص به خود را دارد. از گذراندن دوره آموزشی گرفته تا تهیه لوازم و تجهیزات تعمیرات و شروع به کار و کسب تجربه. اما مهمترین این چالش‌ها قطعا بروز کردن اطلاعات و مهارت‌ها همگام با نیازهای بازار کار لوازم خانگی می‌باشد. این مورد از این جهت اهمیت دارد که تکنولوژی ساخت لوازم خانگی روز به روز پیشرفته‌تر می‌شود و غول‌های لوازم خانگی در دنیا در رقابتی شدید با یکدیگر هر روز سعی می‌کنند نوآوری‌های جدیدی را روی محصولات خود پیاده کنند.

حال اگر یک تکنسین تعمیرات لوازم خانگی نتواند اطلاعات خود را بروز کند قادر نخواهد بود مدل‌های جدیدتر لوازم خانگی را تعمیر کند و درآمد او بعد از مدتی کاهش محسوسی خواهد داشت. لذا یک تعمیرکار لوازم خانگی باید همیشه با تکنولوژی روز حرکت کند و در کنار آن به کسب تجربه هم بپردازد.

ابزارهای لازم برای تعمیرات لوازم خانگی کدام است؟

تردیدی نیست که انجام تعمیرات بدون ابزار و تجهیزات لازم امکان پذیر نیست. هر چه ابزار شما کامل‌تر باشد و کیفیت بهتری داشته باشد کار برای شما راحت‌تر است و تعمیر لوازم هم با کیفیت بهتری انجام می‌شود. ما در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی تمام ابزار لازم برای تعمیرات را به شما معرفی میکنیم و نحوه کار با آنها را نیز آموزش میدهیم. در زیر لیست مهمترین ابزار لازم برای تعمیرات لوازم خانگی را آورده ایم:

  1. فازمتر
  2. سیم چین
  3. پیچ گوشتی تخت و چهارسو
  4. انبردست
  5. آچار
  6. هویه، سیم و روغن لحیم
  7. مولتی متر

فازمتر

فازمتر یک ابزار ساده و در حین حال بسیار مهم برای هر تعمیرکار لوازم خانگی می‌باشد. این ابزار برای اطمینان از وجود ولتاژ در لوازم برقی، تشخیص سیم فاز از نول و باز و همچنین بسته کردن پیچ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سیم‌چین

سیم‌چین نیز یک ابزار اساسی برای هر تعمیرکار لوازم خانگی است. از این ابزار برای بریدن سیم و کابل لوازم برقی استفاده می‌شود. این ابزار در انواع مختلفی از جمله سیم‌چین کابل بر و سیم چین الکترونیکی در بازار یافت می‌شود.

پیچ‌گوشتی تخت و چهارسو

همه ما با این ابزارها آشنا هستیم و بی‌شک آنها را در خانه داریم. این ابزار از بدیهی‌ترین ابزار برای هر تعمیرکار می‌باشد. معمولا تعمیرکاران وسایل برقی از پیچ‌گوشتی و چهارسوهایی استفاده می کنند که روکش لاستیکی یا پلاستیکی دارند تا هم عایق برق باشد و  هنگام پیچش لیز نخورد.

انبردست

انبردست نیز یک ابزار کاربردی و مهم دیگر است که از آن برای خم کردن سیم‌های زخیم و بریدن کابل‌ها از آن استفاده می‌شود. دسته‌های انبردست برای عایق بودن باید روکش لاستیکی داشته باشند.

آچار

در لوازم خانگی انواع مختلفی از پیچ و مهره‌ها بکار رفته است و این مساله یک تعمیرکار را مجاب می‌کند تا از انواع آچار مثل آچار پولی‌کش، آچار ستاره‌ای و آچار آلن و همچنین آچار فرانسه برای تعمیرات لوازم خانگی استفاده کند.

هویه، سیم و روغن لحیم

این ابزار برای مدارهای الکتریکی لوازم برقی کاربرد فراوانی دارد و در صورتی که پایه‌های قطعات از برد جدا شده باشد بوسیله هویه و سیم لحیم دوباره متصل خواهد شد. همچنین از لحیم برای جلوگیری از اکسیداسیون استفاده می‌شود.

مولتی‌متر

از مولتی‌متر برای اندازه‌گیری چند کمیت مختلف از جمله ولتاژ، جریان، مقاومت و … استفاده می‌شود. مولتی‌متر از مهمترین ابزار تعمیرکاران برق و الکترونیک بخصوص تعمیرکاران لوازم برقی خانگی است.

دوره مجازی آموزش تعمیرات لوازم خانگی

در دوره مجازی آموزش تعمیرات لوازم خانگی شما می‌توانید به صورت آنلاین با استاد در ارتباط باشید و آموزش‌های لازم را ببینید. این ارتباط ویدئویی می‌تواند به صورت گروهی یا خصوصی بین استاد و هنرجویان برقرار شود. به دلیل اینکه اعتقاد ما بر این است که آموزش ها باید حتما حضوری باشد ما در آموزشگاه برق و الکترونیک از آموزش آنلاین استفاده نخواهیم کرد. علت این امر این است که اعتقاد داریم کارآموز باید به طور عملی و از نزدیک ابزار را لمس کند و کار با آنها را یاد بگیرد و به طور همزمان آموزش‌های استاد را روی قطعات پیاده کند.

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای باید حتما به صورت عملی برگزار شوند در غیر اینصورت بازده بسیار کمی برای کار آموز خواهند داشت. در همین راستا مجموعه برق و الکترونیک تمام تلاش خود را به کار بسته تا با رعایت تمامی اصول بهداشتی و پرتکل‌ها حتی در دوران شیوع کرونا آموزش‌ها را به صورت حضوری و در کلاس‌های مجهز برگزار کند.

مراحل ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی ابتدا باید تصمیم بگیرید و خوب تحقیق کنید که آیا به این شغل علاقه دارید یا نه. بعد از گرفتن تصمیم قطعی باید برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی اقدام کنید و مقدمات و پایه تعمیرات را یاد بگیرید. سپس باید در دوره کارآموزی شرکت کنید و به کسب تجربه بپردازید.

بعد از اتمام دوره و در حین انجام کار ما اگر به مشکلی برخوردید ما تمام وقت می‌توانیم شما را در جهت حل مشکل راهنمایی کنیم. پس از آن می‌توانید هم در شرکت‌های خدماتی استخدام شوید هم  می‌توانید با مدرک پایان دوره ما جواز کسب بگیرید و شروع به کار کنید.

اساتید دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

اساتید دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه برق و الکترونیک از بهترین و کارکشته‌ترین اساتید در حوزه کاری خود هستند و تجربه بالایی در آموزش این مهارت به کارآموزان دارند بطوریکه هنرجویان این اساتید سال‌هاست در بازار تعمیر لوازم خانگی به عنوان متخصصان موفق مشغول به کار هستند.

نوع و سبک آموزش این اساتید نیز کاملا کارآموز محور است و هنرجویان در کلاس‌ها به طور کاملا عملی پله به پله با آموزش‌های اساتید پیش می‌روند، دست به آچار می‌شوند و مهارت‌ها را با بازدهی بسیار بالا می‌آموزند.

آموزش تعمیرات یخچال و فریزر در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

یکی از بخش‌هایی کارآموزان که در دوه آموزش تعمیرات لوازم خانگی با آن روبرو هستند آموزش تعمیرات یخچال می‌باشد که شامل دو بخش تعمیرات مکانیکی و تعمیرات برد است. شما در آموزشگاه برق و الکترونیک با قطعات مکانیکی شامل سنسورها، کمپرسور، ترموستات و کندانسور آشنا خواهید شد و تست، اندازه‌گیری و عیب‌یابی قطعات را آموزش می‌بینید.

آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

یکی از دوره‌های پرتقاضا، آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید می‌باشد. ای یخچال ها جزو وسایل خانگی لوکس می باشد که قیمت خیلی بالایی دارد و تعمیر آنها بسیار پرسود است. مهمترین مساله در تعمیرات یخچال ساید بای ساید عیب‌یابی صحیح می‌باشد. این عیب می‌تواند مکانیکی و یا الکتریکی باشد.

آموزش تعمیرات یخچال
آموزش تعمیرات یخچال

در صورت تشخیص اشتباه ممکن است یخچال فریزر شما دچار آسیب بیشتر و همچنین تاثیر روی قطعات دیگر خواهد شد . رایج‌ترین مشکلات یخچال ها ایجاد سر و صدا بعد از مدتی استفاده، یخ نبستن فریزر یا مشکل در تنظیم دما می‌باشد.

آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی در دوره تعمیرات لوازم خانگی

بخش دیگری که در پکیج کامل دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی با آن آشنا می‌شوید آموزش تعمیرات لباسشویی می‌باشد. ماشین لباسشویی از لوازم خانگی پرطرفدار و پرمصرف در هر خانه است. در نتیجه این وسیله ممکن است بعد از مدتی دچار مشکل فنی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند. این دوره در کلاس‌های مجهز تعمیر لوازم خانگی و توسط اساتید مجرب آموزشگاه برق و الکترونیک آموزش داده می‌شود.

آموزش تعمیرات لباسشویی
آموزش تعمیرات لباسشویی

در طول دوره آموزشی کارآموزان  نحوه عیب‌یابی، تست قطعات و تعمیر و تعویض آن‌ها را آموزش می‌بینند. هنرجویان بعد از اتمام دوره  و اخذ مدرک پایان دوره به راحتی وارد بازار کار تعمیرات ماشین لباسشویی می‌شوند و در حین کار و کسب تجربه از پشتیبانی و راهنمایی‌های نامحدود اساتید آموزشگاه بهره‌مند خواهند بود.

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

بخشی دیگر از آموزش‌های دوره تعمیرات لوازم خانگی آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی می‌باشد. تعمیرات ماشین ماشین ظرفشویی بیشتر متوجه تعمیرات برد آن است زیرا مشکل بیشتر در این بخش اتفاق می افتد. در واقع شما باید دلیل کدهای خطای انواع برندهای ماشین ظرفشویی را بشناسید و برای رفع آنها اقدام کنید.

آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی
آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی

مهمترین قسمت‌های مکانیکی ماشین ظرفشویی نیز شامل درخت سیم‌کشی ماشین ظرفشویی، هیتر لوله‌ای ‌و ترموستات، المنت کف، هیدروستات ماشین ظرفشویی، کیت تنظیم کننده قفسه ماشین ظرفشویی، موتور شست و شوی ماشین ظرفشویی و پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی می‌شود.

خیلی از مشکلات ماشین های ظرفشویی فقط با درست تمیز کردن آن یا بهبود فشار آب برطرف می‌شود. در مواردی هم نیاز به تعویض قطعه می‌باشد.

آموزش تعمیرات تلویزیون در دوره تعمیرات لوازم خانگی

استفاده از تلویزیون از دهه 60 میلادی همه‌گیر شد و امروزه در دور افتاده‌ترین روستاها یکی از مهم‌ترین وسایل برای آموزش و سرگرمی و در کل گذراندن اوقات فراغت است. تکنولوژی مورد استفاده در تلویزیون‌ها با رشد تکنولوژی به‌ سرعت پیشرفت کرد. تکنولوژی تلویزیون از تلویزیون‌های لامپی به LCD و بعد از آن به LED, سپس به 3D و اکنون OLED تبدیل شده‌است. بهمین دلیل تخصص تعمیرات تلویزیون یکی از پرتقاضاترین تخصص ها است. شما برای ورود به این تخصص باید حتما از دوره های آموزش تعمیرات تلویزیون استفاده کنید.

تمامی برندها و مدل‌های تلویزیون از ساختار و قطعات تقریبا یکسان و شبیه به هم برخوردار هستند. در اصل کیفیت و قدرت قطعات بکار رفته روی برد تلویزیون‌ها با یکدیگر متفاوت است. شما وقتی بتوانید یک مدل ال‌سی‌دی را عیب‌یابی و تعمیر کنید قادر خواهید بود براحتی مدل‌های جدید یا قدیمی تر را نیز عیب‌یابی و تعمیر کنید.

برای اینکه بتوانید به شغل تعمیرات تلویزیون بپردازید به یک سری ابزار اولیه مانند هیتر کوئیک، مولتی‌متر، هویه، قلع کش، پنس و ابزار دیگر لحیم‌کاری لازم دارید. اما اگر بخواهید حرفه‌ای تر کار کنید به یک سری ابزار مانند لوپ (میکروسکوپ)، دستگاه بی‌جی‌ای ، پروگرامر و فلت‌زن هم نیاز خواهید داشت. تعمیر تلویزیون یکی از موارد آموزشی در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی ما می‌باشد که در کارگاهی مجهز به آموزش عملی آن می پردازیم.  

آموزش تعمیرات جارو برقی در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

تعمیرات جاروبرقی یکی از موارد آموزشی در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی می‌باشد. اگر می‌خواهید تعمیرکار چند منظوره لوازم خانگی شوید باید تعمیر جاروبرقی را یاد بگیرید. جاروبرقی یکی از مهمترین لوازم خانگی است که امروزه در همه منازل وجود دارد و از کار افتادن آن می‌تواند زندگی روزمره ما را کمی مختل کند. در دوره آموزش لوازم خانگی آموزشگاه برق و الکترونیک شما تعمیر جاروبرقی را بصورت عملی همراه با روش تعمیر بقیه لوازم خانگی فرا می‌گیرید.

آموزش تعمیرات جاروبرقی
آموزش تعمیرات جاروبرقی

آموزش تعمیرات ماکروفر یا مایکروویو در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

دوره آموزش تعمیرات مایکروویو و ماکروفر به دلیل رشد تمایل به استفاده این وسایل آسان‌پز بسیار محبوب شده است. در واقع ماکروفرها جایگاه ویژه‌ای در آشپزخانه‌ها به دست آورده‌اند و تعداد خریداران این وسیله روز به روز بیشتر شده است. لازم به ذکر است که این وسیله بسیار حساس است و از قطعات خاصی تشکیل شده که همین امر منجر به این شده تعمیرکاران این شغل از بازار کار خوبی برخوردار باشند.

آموزش تعمیرات مایکروویو و مایکروفر
آموزش تعمیرات مایکروویو و مایکروفر

برای ورود موفق به بازار کار تعمیرات ماکروفر باید دانش به روز و تخصصی داشته باشید که با گذراندن دوره‌های آموزشی در مدت کوتاه و هزینه کم می‌توانید این تخصص را در تحت دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه برق و الکترونیک یاد بگیرید. 

آموزش تعمیرات غذاساز در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

غذاساز یک وسیله چند کاره و بسیار مفید است. از موارد استفاده آن می‌توان به خرد کردن سبزی و گوشت، مخلوط کردن، آسیاب و رنده کردن اشاره کرد. دستگاه غذاساز در واقع شامل چندین دستگاه است که بر روی یک موتور سوار شده‌اند. با از کار افتادن موتور دستگاه غذاساز، در واقع چندین دستگاه باهم از کار می‌افتند.

آموزش تعمیرات غذاساز
آموزش تعمیرات غذاساز

تعمیر غذاساز تحت دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه برق و الکترونیک در کارگاهی مجهز به طور عملی به کارآموزان آموزش داده خواهد شد.

آموزش تعمیرات چرخ گوشت در دوره آموزش تعمیرات لوازم منزل

آموزش تعمیرات چرخ گوشت یکی از مواردی است که در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه برق و الکترونیک آموزش داده می‌شود. این وسیله نیز، مانند سایر وسایل برقی ممکن است روزی دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. گاهی اوقات با تمیز کردن دستگاه و کمی دستکاری می‌شود مشکل آن را برطرف کرد اما گاهی اوقات وسیله شما نیاز به بررسی شدن توسط یک متخصص را دارد.

آموزش تعمیرات چرخ گوشت
آموزش تعمیرات چرخ گوشت

انجام درست تعمیرات چرخ گوشت به عیب‌یابی صحیح این وسیله بستگی دارد. برای همین ما، پیش از شروع آموزش تعمیرات چرخ گوشت، چگونگی عیب‌یابی آن را به کارآموزان آموزش می‌دهیم. در این بخش شما با رایج‌ترین مشکلاتی که عمدتاً برای چرخ گوشت ها اتفاق می‌افتد آشنا می‌شوید و سپس نحوه عیب‌یابی چرخ گوشت و چگونگی تعمیر آن را آموزش خواهید دید.

آموزش تعمیرات اتو در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

اتوها معمولاً به ندرت با مشکل خرابی رو به ‌رو خواهند شد، زیرا خیلی کم از آن استفاده می‌شود و مثلا مانند یخچال دائم روشن نیست. با این وجود دستگاه اتو در هر خانه‌ای لازم است. در بسیاری از مواقع اتو ها دچار آسیب‌های یکسانی مانند کم شدن حرارت اتو، بخار نکردن اتو،نشت آب از اتو و تولید گرمای بیش از حد می‌شوند.

آموزش تعمیرات اتو
آموزش تعمیرات اتو

تمام اتوها فارغ از نوع و برند و مدلشان عملکرد و سیستم تقریبا یکسانی دارند و شما با یادگیری، عیب‌یابی و تعمیر یک نمونه اتو که در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی برگزار می‌شود می‌توانید متخصص تعمیرات اتو شوید. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی ما تعمیرات اتو نیز توسط اساتید مجرب آموزش داده می‌شود.

آموزش تعمیرات آبمیوه‌گیری در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آبمیوه‌گیری یکی از وسایل آشپزخانه است که خراب شدن آن به راحتی رفع نمی‌شود و نیاز به تخصص دارد. از جمله وسایل برقی که در اکثر منازل، آبمیوه فروشی‌ها و … به صورتی بسیار گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد، آبمیوه‌گیری برقی است. در ساختار مکانیکی آبمیوه‌گیری‌ها، قطعات مشابهی به کار رفته و عمده تفاوت محصولات برندهای مختلف مربوط به موتور و مدار الکتریکی آن‌ها است.

حال اگر این دستگاه خراب شود، قطعاً در مرحله اول به فکر تعمیر آن می‌افتید. شما در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی در آموزشگاه برق و الکترونیک، عیب یابی و تعمیر یا تعویض قطعات مختلف آبمیوه گیری را فرا می‌گیرید.

آموزش تعمیرات سرخکن در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

سرخکن یکی از لوازم کم استفاده در خانه ها است. اما با این حال افراد زیادی آن را خریداری و استفاده میکنند. در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی، ما نحوه تعمیرات سرخکن را هم به شما آموزش خواهیم داد تا با تخصصی بیشتر وارد بازار کار شوید.

 

آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی

بی‌شک یکی از پرتقاضاترین دوره‌های آموزشی آموزشگاه برق و الکترونیک، دوره آموزش تعمیرات وسایل برقی خانگی است. این دوره شامل آموزش تعمیرات تمام وسایل برقی و الکترونیک مورد استفاده در منزل از جمله آموزش تعمیرات ماکروفر یا ماکروویو، آموزش تعمیرات جارو برقی، آموزش تعمیرات تلویزیون، آموزش تعمیرات غذاساز، آموزشی تعمیرات آبمیوه‌گیری، آموزش تعمیرات چرخ گوشت، آموزش تعمیرات آبسردکن، آموزش تعمیرات اتو و … می‌شود. این دوره به دلیل اینکه همه ما در خانه‌هایمان کمابیش ازین وسایل برقی استفاده می‌کنیم بسیار پر کاربرد است و همیشه بازار کار خود را دارد.

آموزش تعمیرات لوازم خانگی رایگان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در تهران – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در گیلان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در مشهد – آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای اصفهان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در بابل – آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی – مجموعه کامل آموزشی تعمیر لوازم خانگی برقی – آموزش مجازی تعمیرات لوازم خانگی – پکیج آموزشی تعمیرات لوازم خانگی – آموزش تعمیر لوازم خانگی در شیراز – آموزش تعمیرات لوازم خانگی زنجان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در اهواز – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در کرج – اموزش تعمیرات یخچال در گیلان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی بندرعباس – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در قم – آموزش تعمیر لوازم خانگی در اصفهان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در همدان – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در اراک – تعمیرات لوازم خانگی آنلاین – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در شیراز – آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در کرج – آموزش تعمیر لوازم الکترونیکی – آموزش تعمیر لوازم خانگی در اردبیل – آموزش رایگان تعمیرات لوازم خانگی – آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی در اسلامشهر – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در ارومیه – دوره مجازی تعمیر لوازم خانگی – بهترین اموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی – دانلود رایگان فیلم آموزشی تعمیر لوازم خانگی – تعمیرات برد لوازم خانگی در تهران – اموزش تعمیر لوازم خانگی به زبان ساده – دانلود برنامه تعمیرات لوازم خانگی – آموزش تعمیرات لوازم خانگی در مازندران – وسایل مورد نیاز برای تعمیرات لوازم خانگی – آموزش تعمیرات لوازم خانگی قزوین

چرا باید انتخاب اول من آموزشگاه برق و الکترونیک باشد؟

آموزشگاه برق و الکترونیک با سال‌ها سابقه در آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کلاس‌های کاملا مجهز کارآموزان زیادی را وارد بازار کار کرده است. بسیاری از اساتید و تکنسین‌های خوشنام حوزه تعمیرات لوازم خانگی دوره‌های آموزشی خود را در آموزشگاه برق و الکترونیک گذرانده‌اند. اساتید این آموزشگاه از خوشنام‌ترین و مجرب‌ترین اساتید آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در تهران می‌باشند.

همچنین آموزشگاه برق و الکترونیک از تمام کارآموزان خود پس از دوره به صورت مادام‌العمر و نامحدود پشتیبانی می‌کند. اگر کارآموزان پس از دوره در عیب‌یابی یا تعمیر قطعه‌ای دچار مشکل شوند می‌توانند روی کمک اساتید ما حساب کنند. همچنین مدرک آموزشگاه برق و الکترونیک کاملا معتبر و مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای می‌باشد و کارآموزان پس از دوره می‌توانند بوسیله آن برای اخذ جواز کسب یا همان پروانه کسب اقدام کنند. فضای آموزشی و جو کلاس‌ها نیز کاملا آکادمیک بوده و حس خوب یادگیری و پیشرفت را به شما منتقل می‌کنند.

در آموزشگاه برق و الکترونیک چگونه مهارت‌های تعمیرات لوازم خانگی را آموزش می‌بینم؟

در آموزشگاه برق و الکترونیک شما ابتدا با تاریخچه و علت پیدایش لوازم خانگی و الکترونیک مقدماتی آشنا می‌شوید. سپس با قطعات لوازم خانگی آشنا خواهید شد و مکانیزم عملکرد آنها را یاد می‌گیرید. در حین کار با تمام ابزاری که شما در بازار کار واقعی با آنها سروکار دارید به شما آموزش داده خواهد شد.

در مراحل بعد آموزش‌ها فنی می‌شود و سراغ نقشه‌خوانی برد الکترونیکی، عیب‌یابی قطعات مختلف و تعمیر و تعویض آنها را فرا خواهید گرفت. آموزش تعمیر لوازم خانگی در آموزشگاه برق و الکترونیک کاملا عملی بوده و شما دست به آچار شده و با قطعات کار می‌کنید و پس از اتمام دوره برای ورود به بازار کار نگرانی نخواهید داشت.

خوابگاه برای کارآموزان غیر تهرانی دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

آموزشگاه برق و الکترونیک برای عزیزانی که از شهرهای دیگر به غیر از تهران قصد شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی را دارند تمام هماهنگی‌های لازم برای حضور در خوابگاه را به عمل خواهد آورد.

جدیدترین مقالات آموزش تعمیرات لوازم خانگی

پاسخی را بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *